la-parolaccia Odkrito.si

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

0 13.09.2021 09:43:54

NOROST! Zvezdnik Reala zadetek proslavil z NAVIJAČI, posredovala POLICIJA, prizor postal hit! (video)

Real Madrid je v 4. krogu španskega prvenstva zabeležil visoko zmago.

Real je doma v drugem polčasu strl odpor ekipe Celta Vigo. Ta je dvakrat vodila, uspešna sta bila Santi Mina (4.), Franco Cervi (31.), ob polčasu je bilo 2:1 za goste. Za Real je v prvem delu zadel Karim Benzema v 24. minuti, nato pa je vratarja gostov premagal še dvakrat v 46. in 87. minuti z bele pike. Uspešna sta bila tudi Vinicius Junior (54.) in Eduardo Camavinga (72.).

Brazilec si je dal med proslavljanjem zadetka precej duška in se ga veselil skupaj z navijači. Slednji ga kar nekaj časa niso izpustili iz rok, posredovati pa je morala policija, ki je pomagala nogometašu Reala, da se je sploh lahko vrnil na zelenico. Za to si je bil kakopak kriv sam, ob vrnitvi pa mu je sodnik zaradi neprimernega početja pokazal rumeni karton.