23.08.2021 10:53:36

Ste videli TOLE?! Noro, kako je REAL OSTAL BREZ ZMAGE! Vratar je kar na SREDINI IGRIŠČA ... (video)

Redko viden dogodek na tekmi Levante - Real.

Madridski kraljevi klub je v Valencii celo izgubljal z 2:3, a nato izenačil in imel še približno deset minut za lov na zmago. Ki bi jo morda tudi ujel, če ne bi bilo resnično nenavadnega prizora. Real je v 87. minuti namreč šel v sijajen protinapad, v katerem je zelo dišalo po zmagovitem zadetku. Vendar pa ga je na neverjeten način preprečil domači vratar Aitor Fernandez, ki se je odločil za skrajno nevsakdanjo akcijo, s katero je presenetil čisto vse.

Čuvaj mreže Levanteja je pritekel skoraj do polovice igrišča, in ko je napadalec Reala želel poriniti žogo mimo njega, je s pravcato parado okroglo usnje ubranil z roko. Kot da bi bil na golovi črti, ne na sredini igrišča. Kazen je bila seveda rdeči karton - in ne samo to, Levante ni imel več pravice do menjav, zato je moral med vratnici igralec iz polja. Kar pa se je izkazalo za rešitev. Realu namreč do konca (kljub 6-minutnemu sodnikovemu podaljšku) ni uspelo niti sprožiti proti vratom, kaj šele premagati debitanta v njih.

Nenavadno akcijo si lahko v celoti ogledate spodaj.