Objavljamo poročilo o finančni luknji v SD: kaj ...

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Maribor zavit v črno: Umrl nekdanji nogometaš ...

0 13.07.2021 21:19:24

MURA RAZBIJA IN ZABIJA! Visoko vodstvo Prekmurcev proti Makedoncem... Nov GOOOOL... (video)

Aleš Cipot
Mura v Fazaneriji gosti makedonskega prvaka Škendijo v prvem krogu kvalifikacij lige prvakov.

Potem, ko so Muraši po prvem polčasu vodili že z 2:0, so s pametno igro proti številčno oslabljenim Makedoncem povsem prevzeli vajeti igre v svoje noge. In posledica tega je bil tretji zadetek Mure. V 55. minuti ga je dosegel Mihael Klepač, ki se je dobro znašel v kazenskem prostoru Škendije in premagal gostujočega vratarja.

No, v 64. minuti pa je nov zadetek za Muro dosegel še Žiga Kous, ki se je v kazenskem prostoru znebil gostujočih branilcev, potem pa z lepim strelom v levi zgornji kot gostujočega vratarja povedel Muro v vodstvo s 4:0.