Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

vladimir-tintor Njena.si

Zgodil se je preobrat, snema se 4. sezona Botrov

0 24.06.2021 09:22:39

ŠKANDAL! Sodnikova podaja za gol Brazilije! Kako je TO MOGOČE, nogometni svet V ŠOKU! (video)

Neverjeten dogodek na tekmi Kolumbija - Brazilija na južnoameriškem prvenstvu.

Saj ni res, pa je. Čeprav pravila že nekaj jasno velevajo, da v primeru, da žoga zadane sodnika, ta mora tekmo prekiniti, to očitno ne velja za brazilsko reprezentanco na njeni domači Copi America. Brazilci so namreč na škandalozen način prišli do izenačenja in pozneje tudi do zmage nad Kolumbijo, ki ji niso pomagali niti - desetminutni (!?) protesti. Še več, na koncu so ji dodatno škodovali, saj je Brazlija za končnih 2:1 zadela ravno v 100. minuti.

A vrnimo se v 79. minuto, ko je Kolumbija vodila 1:0 in so njeni igralci praktično nehali igrati, ko je žoga zadela sodnika in se pri tem idealno odbila do brazilskega nogometaša. Ki je takoj poslal uporabno žogo na krilo, od tam je sledil predložek, v sredini kazenskega prostora pa zadetek. Kolumbijci so bili prepričani, da ga bo sodnik razveljavil, vendar se to na neverjeten način ni zgodilo in je šokiralo celoten nogometni svet. To je nemogoče razumeti in pojasniti, trdijo praktično vsi. In vse skupaj je še toliko bolj boleče, ker je nato Brazilija po dolgem podaljšku celo zmagala.

Neverjeten dogodek si poglejte spodaj. Če vam ga ne prikaže, pa na tej povezavi.