Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

ue
ue
1 17.05.2021 14:14:22

Ufff, kakšen prizor! Zvezdnik Leicestra po divji zabavi V POSTELJO kar z ... (foto)

V soboto so nogometni privrženci lahko spremljali tudi finalni obračun v pokalu FA.

Tega je z 1:0 na stadionu Wembley pred 21 tisoč navijači osvojil Leicester, ki je z 1:0 premagal Chelsea in se prvič v zgodovini kluba veselil le lovorike.

Proslava šampionov je trajala dolgo v noč oziroma v naslednje dni, med glavnimi "žurerji" pa je bil tudi Jamie Vardy.

Ta je sicer postal prvi nogometaš v zgodovini, ki je v svoji karieri igral v vseh 13 krogih tega pokala, torej od kvalifikacij vse do finala.

Da je bil po vsem dogajanju utrujen, ni skrivnost, je pa v javnost zdaj prišla simpatična fotografija, ki jo je posnela njegova žena Rebekah, na kateri angleški nogometni zvezdnik spi, in to kar z zlato kolajno zmagovalca pokala FA za vratom.

To sicer ni storil prvič, leta 2016, ko je z Leicestrom osvojil premier ligo, je prav tako zaspal s kolajno, toda takrat jo je stiskal v roki.

Značke: vardy, kolajna, spanje