Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

0 29.04.2021 21:06:12

ŠOK na Camp Nouu!! Navijači NE morejo VERJETI, kaj se je zgodilo!! To SPREMENI VSE!!!

Pa je špansko prvenstvo spet pestro!

Barcelona je danes odigrala tekmo 33. kroga in na svojem stadionu doživela nepričakovan poraz!!!

Z 2:1 je na Camp Nouu slavil Granada, katere dres je pred časom nosil tudi Rene Krhin.

Barca je srečanje sicer boljše začela, Lionel Messi je v 23. minuti poskrbel za vodstvo z 1:0, vse pa se je nato na glavo obrnilo v drugem polčasu.

V 63. minuti je izenačil Machis, tri minute kasneje pa si je rdeči karton prislužil glavni trener Kataloncev Ronald Koeman, ki se po izenačenju ni mogel pomiriti.

Zmagovalca je nato v 79. minuti odločil Jorge Molina, ki je posledično poskrbel, da bo odločanje o španskem prvaku še bolj pestro.

Trenutno s 73 točkami na lestvici vodi Atletico Madrid Jana Oblaka. Drugi Real in tretja Barcelona imata po 71 točk, četrta Sevilla pa še eno točko manj. Barca bi ob zmagi sicer prevzela prvo mesto, a se je za zdaj lahko samo obrisala pod nosom!

Značke: barcelona, granada