Slovenska zvezdnica z ostro kritiko smučarske ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 18.04.2021 17:55:40

VAR v svojem 'SIJAJU'! Zaradi TEGA 'ofsajda' razveljavljen zadetek, DRAMA v 97. minuti! (FOTO)

Londonski derbi 32. kroga angleške nogometne lige med Arsenalom in Fulhamom se je končal z izidom 1:1. Fulham doslej Arsenala na gostovanju še nikoli ni premagal, tokrat je bil na pragu zmage, a je brez nje ostal v 97. minuti. S tem si je še zmanjšal možnost za obstanek v elitni konkurenci.

Arsenal je bil vso tekmo boljši. V prvem polčasu je dve lepi priložnosti zamudil Gabriel Martinelli, domači so tudi dvakrat zatresli mrežo, a obakrat iz nedovoljenega položaja. Spodnja fotografija dokazuje, za kako tesen 'ofsajd' je šlo v enem primeru.

Sodniške odločitve oziroma odločitve Vara varovancem Mikela Artete niso šle na roko niti v drugem delu. Sodniki so namreč v 60. minuti gostom strogo dosodili enajstmetrovko, ki jo je uspešno izvedel Josh Maja.

Po prejetem zadetku so gostitelji, ki so pred tem prek Bukayoja Sakaja zadeli tudi okvir vrat, še bolj zagospodarili na igrišču, vratar gostov Alphonse Areola se je izkazal po strelih Martinellija in Nicolasa Pepeja, v zadnji minuti sodniškega dodatka pa je bil brez moči, Edward Nketiah, ki je v 70. minuti zamenjal poškodovanega Alexandra Lacazetta, je z nekaj sreče le potisnil žogo v gol.

Značke: nogomet, anglija