Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

1 12.04.2021 08:45:44

CRISTIANOV 'kiks' stoletja ali najbolj briljantna asistenca?! O tej potezi govori cela ITALIJA! (video)

Juventus je prišel do zmage na Genoo s 3:1.

Juventus je proti Genoi, za katero je Miha Zajc igral od 63. minute, prišel do zanesljive zmage s 3:1. Stara dama je temelje za zmago postavila v prvem polčasu, ko sta zadela Dejan Kuluševski in Alvaro Morata. Prav njegov zadetek pa je postal predmet debate. Morata je namreč zadel p tem, ko je Cristiano zgrešil prazna vrata in zadel vratnico, žoga pa se je odbila do Morate, ki priložnosti ni izpustil iz rok. Vprašanje, ki si ga postavljajo mnogi pa je, ali je bil to največji kiks Portugalca ali najbolj brilijatna asistenca?

V drugem polčasu je zasedba iz Ligurije izkoristila uvodno zaspano in nezbrano igro Torinčanov in v 49. minuti znižala prek Gianluce Scamacce, končni izid pa je sredi drugega polčasa postavil Weston McKennie.

Značke: juventus, morata, ronaldo