22.03.2021 13:49:59

NI POZABIL! Mourinho po debaklu v Zagrebu zmagal in UDARIL po igralcih: Zelo nesrečen zaradi ...

Jose Mourinho po zmagi nad Aston Villo ni pozabil na boleč poraz proti Dinamu iz Zagreba.

Nogometaši Tottenhama so v zaostali tekmi 18. kroga angleškega državnega prvenstva slavili v gosteh proti Aston Villi z 2:0. S tem so po porazu v Zagrebu proti tamkajšnjem Dinamu (0:3) delno ublažili nepričakovan izpad iz evropske lige.

Tottenham je do prvega zadetka na tekmi prišel v 29. minuti, ko je po pridobljeni žogi na sredini igrišča in lepi akciji v nadaljevanju z bližine v prazno mrežo žogo pospravil Carlos Vinicius. V drugem je v 68. minuti z bele točke končni izid postavil Harry Kane.

"Zelo sem zadovoljen z rezultatom, igro in pristopom. Hkrati sem zelo nesrečen zaradi sledečega: če ste lahko to naredili zdaj, zakaj tega niste mogli storiti pred dvema dnevoma? Te tekme proti Dinamu še dolgo ne bomo pozabili," je po tekmi z Aston Villo dejal Mourinho.