Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 27.01.2021 07:20:42

MAMMA MIA, kakšen milanski derbi! Fizični obračun, rdeči karton za IBRO in odločitev v 97. MINUTI TEKME! (video)

Veliki preobrat Interja Samirja Handanovića.

Četrtfinale italijanskega pokala je postregel z najbolj vročim mestnim derbijem v tem trenutku. Nasproti sta si stala Milan in Inter in skoraj 100 minut, kolikor je trajala tekma, se je iskrilo na vsakem koraku.

V središču pozornosti pa sta se znašla Romelu Lukaku in Zlatan Ibrahimović in le sekunde oziroma milimetri so ju ločili, da ne bi huje fizično obračunala med sabo. Zgodilo se je v prvem polčasu, ko je Milan prav po Zlatanovem zadetku vodil z 1:0. Ob koncu prvih 45 minut tekme pa je bil nad Lukakujem storjen prekršek, zato je besno odreagiral, vse skupaj pa je še stopnjeval njegov nekdanji soigralec pri Unitedu, nakar sta glavna akterja tekme želela fizično obračunati med sabo, tako da so morali posredovati soigralci.

No, Ibrahimović v nadaljevanju ni dočakal konca tekme, saj je bil v 58. minuti izključen zaradi drugega rumenega kartona, Inter pa je najprej prav po Lukakujevi zaslugi prišel do izenačenja, v 97. minuti tekme pa je Christian Eriksen mojstrsko izvedel prosti strel in Inter ter s tem tudi Samirja Handanovića popeljal v polfinale italijanskega pokala.