Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 21.01.2021 17:15:17

KAKŠEN KRALJ! Vratar angleškega nižjeligaša S TO POTEZO na Otoku povzročil NORIŠNICO (video)

V dvoboju med Cheltenhamom in Newportom se je moralo zgoditi nekaj res veličastnega, da je tekma vzbudila zanimanje vseh medijev.

Gostje iz južnega Walesa so prišli v vodstvo v 12. minuti. Nič posebnega, boste dejali. A ogled videoposnetka, kako se je domača mreža zatresla, dokazuje, da je bil prvi zadetek še kako poseben. Vratar gostov Tom King je namreč poslal žogo v igro, s pomočjo vetra pa je okroglo usnje letelo in letelo in priletelo naravnost v domačo mrežo. Presenetljivi strelec je bil očitno še sam šokiran, saj se niti ni pretirano veselil – bržčas tudi zaradi medsebojnega vratarskega spoštovanja.

Videoposnetek je seveda postal prava spletna uspešnica, odzivi na družbenih omrežjih kar dežujejo, King (kako prikladno: v prevodu kralj) pa je dobil pet minut zaslužene slave.

Končni rezultat tekme angleške četrte lige je bil sicer 1:1, a ta v resnici večine niti ne zanima.

Značke: anglija, zadetek