Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

3 18.01.2021 12:43:22

IZDAJALEC! Zvezdnik Interja zakuhal ŠKANDAL, takole je pred zadnjo tekmo poljubil GRB JUVENTUSA! (video)

Ali je zvezdnik Interja to naredil pomotoma?

Juventus je v nedeljo v Milanu igral derbi z Interjem Samirja Handanovića. Slovenec sicer ni ni imel veliko dela, ob brezzobi predstavi pa so gostje izgubili in doživeli drugi poraz sezone.

Inter je povedel v 12. minuti, potem ko je z glavo zadel Arturo Vidal, v 52. minuti pa je po dolgi podaji na koncu lepo za 2:0 zadel še Nicolo Barella in Interju prinesel 12. zmago sezone.

Ravno strelec prvega zadetka pa je poskrbel za kar nekaj razburjenja med navijači Interja. Vidal se je pred tekmo toplo pozdravil s soigralci, objel nekdanjega soigralca Giorgia Chiellinija in poljubil grb na njegovi jakni. Namenoma ali ne? Poglejte si spodaj in ocenite sami ...

Značke: vidal, juventus, inter