Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

5 11.01.2021 07:40:29

Poglejte, kaj je CRISTIANO naredil svojemu soigralcu, ki je želel zabiti! Kar se je zgodilo po tem, pa šokira! (video)

Juventus je prišel do novih treh točk, a brez drame ni šlo.

Serijski italijanski prvak Juventus, pri katerem sta se v prvem polčasu poškodovala Paulo Dybala in Weston McKennie, je imel celoten drugi polčas igralca več na zelenici, potem ko je Pedro Obiang po grdem prekršku nad Federicom Chieso videl rdeče.

Belo-črni so povedli ob koncu 50. minute, ko je s pravim projektilom s 30 metrov zadel Danilo. Toda gosti so sedem minut kasneje kljub igralcu manj izenačili, potem ko se je v kazenskem prostoru odlično znašel Gregoire Defrel in zaključil v dolgi kot Wojciecha Szczesnyja. Domače je zatem muk odrešil Aaron Ramsey, ki je iz neposredne bližine zadel za 2:1, končni izid pa je s 15. zadetkom v prvenstvu postavil Cristiano Ronaldo v sodnikovem dodatku.

A kljub novemu zadetku za Ronalda danes močno odmeva njegova sebična poteza, ko sta se z Ramseyjem znašla sama pred golom, vendar je Valižanu tik pred golom 'odvzel' žogo, nato pa grdo zgrešil ...