Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

1 07.01.2021 06:41:24

In on prihaja v SLOVENIJO! Še MESSI se je po novi ČUDEŽNI ASISTENCI priklonil mlademu zvezdniku BARCE! (video)

V zaostali tekmi 2. kroga španske lige je Barcelona v gosteh pri Athleticu iz Bilbaa zmagala s 3:2.

Tekma se za Barcelono sicer ni začela po željah, saj je že v tretji minuti v polno zadel Inaki Williams. A pozneje so se Lionel Messi in soigralci le zbrali, najprej je neodločnost domače obrambe z izenačujočim zadetkom kaznoval Pedri, pred koncem prvega dela pa je po podaji slednjega s peto natančno meril še Messi.

Prav Pedrijeva asistenca je bila najlepša poteza večera, mladi dragulj Barcelone pa je še enkrat več pokazal, da gre za enega od najboljših mladih nogometašev na svetu. In pozor! Pedri je del tiste mlade reprezentance Španije, ki bo že zelo kmalu del največjega športnega spektakla v Sloveniji: evropskega prvenstva do 21 let. Za nameček pa se bosta na otvoritveni tekmi 24. marca v Ljudskem vrtu pomerili prav Slovenija in Španija!

V drugem polčasu je Messi hitro zadel še enkrat, a so gol zaradi prepovedanega položaja razveljavili, nato pa je spet udaril v 62. minuti z natančnim strelom pod prečko, pozneje pa je stresel še vratnico. A je tik pred koncem tekme z napačno podajo tudi omogočil znižanje, zadel je Iker Muniain, toda ostalo je pri tesni zmagi Barce.

Čudežno Pedrijevo podajo si lahko ogledate od 33. sekunde naprej.

Značke: pedri, barcelona