29.12.2020 07:25:29

BIZARNO! Ob koncu prvega polčasa mu je pokazal rdeči karton – ZARADI MOBITELA!?! (video)

Videoposnetek kroži po svetovnem spletu.

Sinoči je na tekmi 15. kroga turške superlige Bešiktaš s 3:0 odpravil Sivasspor, a precej bolj kot rezultat duhove burijo dogodki na tekmi. Najprej je Guven Yalcin domače moštvo popeljal v vodstvo po sumljivi akciji, saj je pred tem žoga ušla čez črto v avt, kar je nazorno pokazal poznejši posnetek.

Ko se je z minimalnim vodstvom Bešiktaša končal prvi polčas, so gostujoči igralci obkolili glavnega sodnika in protestirali, saj bi morala biti igra pred prvim zadetkom prekinjena. Hakan Arslan je bil najbolj uporniški in pred očmi sodnika mahal z mobilnim telefonom, na katerem je vrtel posnetek sporne akcije, iz katerega je tekmec povedel. Sodnik se z njegovim načinom protesta ni strinjal in mu je pokazal rumeni karton, ko pa je igralec iz jeze telefon zalučal v tla, mu je pokazal rdečega.

Z igralcem manj gostje niso uspeli preobrniti izida, za nameček je Bešiktaš v zaključku izdatno potrdil zmago.