Prvi mož ukrajinske vojske presenetil: Ukrajina ...

Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

1 23.12.2020 05:02:05

ŠOK za Ronalda, ŠOK za prvake! Zgodovinski poraz, pravzaprav blamaža stare dame (VIDEO)

Senzacija! Juventus je pretrpel hud poraz na domačem stadionu, Fiorentina je slavila s 3:0.

Aktualni prvaki so v 13 krogih zmagali le šestkrat, poln izkupiček so torej pograbili na manj kot polovici srečanj. A sinoči so dosegli najnižjo točko. Domači poraz s Fiorentino je bil za staro damo prvi v tej sezoni, obenem prvi s tremi zadetki razlike na Allianz stadionu v Torinu.

Igralci s Cristianom Ronaldom na čelu, strokovno vodstvo, uprava in navsezadnje navijači bodo 22. december težko izbrisali iz spomina. Sprva je italijanski olimpijski komite (CONI) odločil, da se mora dvoboj med Juventusom in Napolijem, ki je bil zaradi dejstva, da Neapeljčani niso prišli na tekmo, že registiran s 3:0 za aktualne prvake, vseeno odigrati. Potem pa še klofuta Firenčanov. Ti so prvič zmagali v sedmih krogih in prvič v Torinu po letu 2008.

Domačini so prvo hladno prho doživeli že v 3. minuti, ko je po podaji Francka Riberyja zadel Dušan Vlahović. V 18. minuti je Juventus ostal z igralcem manj - brez Juana Cuardada, ki je zaradi hudega prekrška prejel rdeč karton. V zadnjih petnajstih minutah so gostje dosegli še dva zadetka, prvega v resnici Alex Sandro v lastno mrežo, zadnjega pa Martin Caceres.

Značke: juventus, serie-a