09.11.2020 09:13:58

Z VSO SILO v Ronalda! Ste videli, kako je prišlo do boleče poškodbe?! Njegovo stanje je ... (video)

Cristiano Ronaldo se bo pridružil reprezentančnim soigralcem, a so njegovi nastopi v dresu Portugalske vprašljivi.

Juventus, v zadnjih devetih letih prvak serie A, je že četrtič v tej sezoni igral neodločeno. Po Romi, Crotoneju in Veroni je v nedeljo v italijanski prestolnici remiziral še z Laziom. Stara dama je povedla v 15. minuti po golu Portugalca Cristiana Ronalda, ki si je pozneje poškodoval gleženj in tekme ni dokončal, sinje-modri pa so na 1:1 izenačili v samih izdihljajih tekme, ko je v peti minuti sodnikovega podaljška zadel Ekvadorec Felipe Caicedo.

V tem trenutku je pod vprašajem njegov nastop na novembrskih reprezentančnih akcijah. Kot poročajo italijanski mediji, se bo pridružil portugalski izbrani vrsti, njena zdravniška služba pa bo ocenila, ali lahko nastopi ali ne. Po zadnjih informacijah naj bi imel lažji zvin gležnja.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.