Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

matej mohoric 24 mm Ekipa24.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

4 14.10.2020 11:45:15

Kakšna DRAMA! Po tekmi Argentine je MESSI ZNOREL, to so besede, ki jih je izrekel tekmecu! (video)

Kaj se je dogajalo po zadnjem sodniškem žvižgu na tekmi med Bolivijo in Argentino.

V drugem krogu južnoameriških kvalifikacij za nogometno svetovno prvenstvo 2022 je Argentina v La Pazu premagala Bolivijo z 2:1 (:1) in dosegla prvo zmago na gostovanju v Boliviji po 15 letih. Posebnost prizorišča je nadmorska višina 3650 metrov, ki nevajenim gostujočim ekipam otežuje igro v Boliviji.

V boju za Katar 2022 so gostitelji povedli v 24. minuti z golom napadalca Cruzeira Marcela Martinsa, a je tik pred koncem prvega dela izenačil Lautaro Martinez, potem ko ga je domači branilec nesrečno zadel z žogo. V ekipi superzvezdnika Lionela Messija je za zmago v 79. minuti poskrbel nogometaš rimskega Lazia Joaquin Correa.

Po koncu tekme so si igralci segli v roke, vsi pa niso bili ravno prijateljsko razpoloženi. Kaj točno se je dogajalo na zelenici? Nad prvega zvezdnika Argentine sta se spravila strelec zadetka iz vrst Bolivije Martins in eden od članov strokovnega štaba, Messi pa je izgubil živce. Na srečo so večji incident preprečili igralci obeh ekip, ki so ločili vročekrvneže, Messi pa je pomočniku trenerja zabrusil: "Ku*bin sin, kaj je tvoj problem?" Česa takšnega od njega nismo bili vajeni, samo po sebi se poraja vprašanje, kaj ga je tako zelo razburilo.

Značke: messi, argentina