02.10.2020 08:35:56

Niso pomagali niti MESSIJEVI protesti: Barcelona je cel polčas odigrala z IGRALCEM MANJ! Upravičeno?! (video)

Barcelona je še drugič zapored visoko zmagala.

Barcelono je v vodstvo popeljal zadetek mladega Ansuja Fatija v 11. minuti, so pa Katalonci že v 42. minuti na igrišču ostali brez izključenega Clementa Lengleta. Kljub temu so v 51. minuti podvojili prednost po avtogolu Lucasa Olaze. Sergi Roberto je v peti minuti sodniškega dodatka postavil končni izid.

Že pred tem je Athletic Bilbao doma z 0:1 izgubil proti Cadizu, ki je do druge zmage v štirih tekmah prišel kljub temu, da je igral od 48. minute z igralcem manj, od 70. pa celo z dvema manj. Izključena sta bila Carlos Akapo in Alvaro Negredo. Za nameček je edini gol dosegel Unai Lopez v lastno mrežo v 57. minuti.

Sevilla, ki je na svoji drugi tekmi še drugič zmagala, pa je premagala Levante z 1:0, v drugi minuti sodniškega dodatka je z glavo zadel Youssef En Nesyri po podaji Jesusa Navasa.