Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

3 27.09.2020 07:39:21

Katalonci že norijo! Komaj začelo se je, pa madridskemu REALU do zmage spet pomaga VAR?! (video)

Real Madrid je odigral svojo prvo tekmo v španskem prvenstvu, a je bila ta zaznamovana s številnimi polemikami.

Aktualni prvaki so v 3. krogu La Lige do zmage proti Betisu s 3:2 prišli po več dvomljivih odločitvah sodnikov v sobi VAR. Real Madrid je povedel v 14. minuti po zadetku Federica Valverdeja, Betis je prešel v vodstvo v razmaku treh minut po golih Aisse Mandija in Williama Carvalha, sredi drugega polčasa pa so v ospredje stopili sodniki.

Najprej so po ogledu posnetka dosodili zadetek Realu Madridu za 2:2, nato so po posredovanju VAR izključili branilca Betisa Emersona, v 80. minuti pa so naknadno dosodili enajstmetrovko Realu Madridu zaradi igranja z roko Bartraja, čeprav ga je pred tem Borja Mayoral porinil oziroma je bil slednji celo v prepovedanem položaju. Strelec z bele točke je bil Sergio Ramos.