Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Dončićeva Anamaria spet 'topi srca'! Srček in ...

ue
ue
0 12.09.2020 22:08:05

Je to MOGOČE ZGREŠITI?! Je, očitno je! Se boste še jezili na napadalce naših klubov? (video)

Zgodilo se je v belgijski ligi.

V petem krogu sta se merila Mechelen in Oostende. Domači so v 67. minuti pri izidu 0:0 zapravili stoodstotno priložnost, tako, za kakršno pravimo, da jo je težje zgrešiti kot zadeti.

Toda domačemu igralcu Asterju Vranckxu se je zgodilo prav to. Gostujoča vrata so bila prazna, daleč okrog ni bilo nobenega nogometaša Oostendeja. Vranckx bi moral samo potisniti v mrežo odbito žogo, ki je pred tem zadela prečko. Vsi so že videli žogo v mreži, domači navijači že praktično slavili, toda Vranckx se je spotaknil in zadetka ni bilo.

Da bo stvar še hujša, je Mechelen nato v 96. minuti prejel zadetek in tekmo izgubil z 0:1.