Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

1 01.07.2020 16:20:50

AUČ, kakšen UDAREC: Po derbiju z Atleticom je PONOREL oče Antoina Griezmanna in 'UBIL' Quiqueja Setiena!

Torkov obračun Barcelone in Atletica se je končal z rezultatom 2:2, kar pomeni, da je Barcelona remizirala tretjič v štirih krogih in Realu odprla pot do naslova prvaka.

Po izenačenju madridskega moštva v 62. minuti so Katalonci lovili zmago, toda trener Quique Setien v igro ni poslal dodatnega napadalca vse do 85. minute, ko je priložnost dobil Ansu Fati, šele pet minut pozneje je vstopil še Antoine Griezmann, ki v zadnjih dveh minutah ni mogel storiti ničesar. Po srečanju je strateg katalonskega velikana dejal, da se bo z Griezmannom pogovoril, a da se mu ne bo opravičil, ker ga je v igro poslal tik pred zadnjim sodnikovim žvižgom.

Setienova taktika pa je močno razburila navijače Barcelone, ki so z vsemi topovi udarili po trenerju. Nanj se je spravil tudi Griezmannov oče, ki je na instagramu kritiziral Setiena, nato pa ga ubil z naslednjimi besedami: "Ti boš v Barceloni preprosto samo kratek čas, jasno je, da se tu ne boš dolgo zadržal in zaradi tega se ne bom preveč živciral. Dal si mu dve minuti in to je zanj poniževanje."