Pravnomočno poražena NKBM: šlo je za tipično ...

Skrito v raju: Renato šokiral z maščevanjem

matej mohoric 24 mm Ekipa24.si

Matej Mohorič o nedolžni ureznini, ki mu je niso...

0 15.06.2020 10:36:16

Kaj se dogaja pri REALU?! Kljub zmagi je Zinedine ZIDANE besnel v slačilnici, igralcem je očital, da ...

Vodilni ekipi španskega prvenstva - madridski Real in Barcelona - sta v prvem pokoronskem krogu prišla do zmage.

Že v soboto pozno zvečer je Barcelona s kar 4:0 premagala Mallorco, v nedeljo zvečer pa je bil na vrsti še madridski Real. Varovanci Zinedina Zidana so že po prvih 37 minutah bolj ali manj odločili zmagovalca po zadetkih Tonija Kroosa, Sergia Ramosa in Marcela Vieire. V 60. minuti tekme je uspel zaostanek zmanjšati nogometaš Eibraja Pedro Bigas, a gostje do konca niso ogrozili zmage Reala.

A kljub novim trem točkam, s katerimi kraljevi klub za Barco zaostaja za 2 točki, je bil Zinedine Zidane nezadovoljen. Še več. ugledni španski dnevnik Marca piše o tem, da je bil Zidane izjemno besen po tekmi, že med premorom za osvežitev med tekmo jim je jezno dajaln navodila, po tekmi pa je na presenečenje vseh izlil svoj gnev. Najbolj ga je motilo dejstvo, da so nasprotniku po suverenem prvem polčasu dovolili, da se tudi malo približa preobratu. "Ne vem točno, kaj se je zgodilo, a to, kar sem videl v drugem delu, mi ni bilo všeč. Verjetno so se preveč sprostili po visokem vodstvu, a opazil sem tudi to, da nekateri niso mogli več hoditi, da jih je izdala fizična pripravljenost. Tudi zato sem hitro opravil nekaj menjav," je povedal Zidane.