Kučan v novem Reporter Magazinu: Čeferina bi si ...

Izbira obleke, ki najbrž ni naključna - tudi zaradi barv, ki so ustvarile neko celoto in sporočilo Odkrito.si

Foto zgodba: To najbrž ni bilo naključje

slovenija euro 2024 veselje Ekipa24.si

Zdaj je jasno, s kom in kdaj bodo Slovenci napadli...

0 12.06.2020 08:27:01

Kaj pa TO?! Kakšni pa so bili to GLEDALCI? Španski derbi z navijači na tribunah, to morate videti! (video)

Prvi nogometni obračun nadaljevanja španskega prvenstva je pripadel Sevilli, ki je bila v mestnem derbiju z 2:0 boljša od Betisa. Prvi nogometni obračun v Španiji po 10. marcu je minil v znamenju zaščitnih ukrepov, virtualnih pristašev in posnetega navijanja iz zvočnikov.

Pred začetkom obračuna na zelenici so se nogometaši in prisotno osebje na stadionu Ramon Sanchez Pizjuan z minuto molka poklonili nekaj več kot 27.000 žrtvam pandemije novega koronavirusa v Španiji.

Po prvem polčasu, v katerem zadetkov ni bilo, je Sevilla v drugem upravičila vlogo favorita. Iz enajstih metrov je bil po odločitvi sodnika Mateua Lahoza ter potrditvi iz sobe za Var v 56. minuti natančen Lucas Ocampos, šest minut kasneje pa je končni izid postavil Fernando.

Precej pozornosti je na družabnih omrežjih pritegnila zanimiva rešitev. Da bi bilo vzdušje videti precej bolj pristno, so gledalci prek malih zaslonov lahko videli in slišali tudi navijače. A mnoge je to spomnilo na prizore iz priljubljene računalniške igre Fifa, kako je bilo vse skupaj videti, pa lahko preverite v spodnjem posnetku.

Značke: nogomet, španija