Ekipa
nu
nu
05. 06. 2020 · 20:02
Deli članek:

Žena označila protestnike za OGABNO ŽIVINO! Noro, kaj se je zdaj ZGODILO NOGOMETAŠU!

Aleksandar Katai je ostal brez pogodbe z Los Angeles Galaxy.

Žena srbskega reprezentanta Tea je ta teden objavila nekaj fotografij na družabnih omrežjih in jih pospremila z žaljivkami na račun protestnikov, ki v Združenih državah Amerike protestirajo po brutalnem policijskem uboju Georga Floyda. Gospa Katai je med drugim protestnike označila za ogabno živino in policiste pozivala, naj ta dr*k pobijejo, ob tem pa se je predvsem iz temnopoltih protestnikov tudi norčevala. Kmalu je objave izbrisala, toda prišle so v javnost. 

Aleksandar Katai se je za ženina dejanja opravičil in se od njih na vse načine ogradil, a pritisk navijačev slovitega kluba iz Los Angelesa in javnosti je bil precej prevelik. Klub se je danes odločil, da se bo z nogometašem razšel, ob tem pa mu tudi ne bo izplačal večletne pogodbe, ki jo je podpisal decembra in po kateri bi zaslužil skoraj milijon dolarjev na sezono. 

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se