Mesarsko klanje v SLS: kako je Petru Gregorčiču ...

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

1 05.03.2020 13:01:36

DA TE KAP! Golman, SI NORMALEN?!? Ljubljenec navijačev OLIMPIJE podpisan pod BIZAREN AVTOGOL (video)

Komičen avtogol na tekmi hrvaške lige.

Včeraj sta se v prvi hrvaški ligi pomerila tudi Varaždin in Gorica, na delu sta bila dva nekdanja nogometaša Olimpije. In se oba vpisala med strelce. Toda eden se je zaradi tega veselil, drugi pa žaloval. Prvi gol na tekmi je namreč za Varaždin dosegel kar Dario Čanađija, sicer vezist Gorice. Nogometaš, ki so ga imeli navijači Olimpije noro radi zaradi nepopustljivosti in borbenosti, je v 31. minuti zatresel lastno mrežo, toda glavni krivec je bil vratar Kristijan Kahlina. Že res, da mu Ćanađija žoge ni poslal po tleh, vseeno pa si Kahlina ne bi smel privoščiti, kar si je. Drži tudi, da je okroglo usnje nekoliko poskočilo pred njim in zgodilo se je, kar se je. Domači napadalec Leon Benko, prav tako bivši član Olimpije, je nato tri minute kasneje povišal vodstvo domačih na 2:0, vseeno pa so domov zadovoljnejši odšli Čanađija in soigralci.

Gorica je namreč kljub zaostanku z 0:2 prišla do točke. V drugem polčasu je dvakrat v polno meril Kristijan Lovrić, drugič celo v 94. minuti, ko je v zadetek spremenil enajstmetrovko.