Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 19.02.2020 07:18:13

Noro, kar počne ta 'MULC'! Pozabite na Neymarja in Mbappeja, glejte, kako je (SPET) čaral Haaland! (video)

Vroči Norvežan Erning Haaland navdušuje tudi v ligi prvakov.

V torek zvečer so ljubitelji nogometa spet prišli na svoj račun - vrnila se je elitna liga prvakov, in to s kakšnima obračunoma! V Madridu je Atletico z 1:0 uspel zrušiti Liverpool, zelo vroče pa je bilo tudi v Nemčiji, kjer je pri Borussii gostoval PSG. Vse skupaj je postalo zelo vroče v zadnji četrtini tekme, in sicer je v 69. minuti najprej zabil vroči Norvežan Haaland, a je Neymar le šest minut kasneje izenačil. A njegovo veselje se še ni dobro poleglo, ko je še enkrat zadel najbolj vroči najstnik - Erling Haaland ter Borussii priigral ogromno zmago.

Kako izjemen je pravzaprav najstnik Borussie, pove dejstvo, da je Haaland v letošnji sezoni (Borussii se je pridružil januarja, pred tem pa je igral za Red Bull Salzburg) dosegel že neverjetnih 39 golov, od tega 6 hat-trickov. Že za Borussio pa je od januarja dosegel 11 golov na 7 tekmah. Kaj pa liga prvakov? 10 golov na 7 tekmah. To je zares noro!