Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 23.01.2020 09:43:06

Prava NORIŠNICA na Ibizi! Velika BARCA se je šele v 94. MINUTI tekme rešila SRAMOTE s tretjeligašem! (video)

Nogometaši Barcelone so bili na pragu sramote.

Sredina tedna je bila v Španiji rezervirana za pokalno tekmovanje. Barcelona se je, kot so se ob žrebu parov mnogi pošalili na ta račun, odpravili na krajši oddih na Ibizo. A to je bil za novopečenega trenerja Quiqueja Setiena in njegobe varovance vse prej kot oddih.

Španski tretjeligaš je bil namreč na pragu velike senzacije, proti katalonskemu velikanu, ki razumljivo ni nastopil v najmočnejši postavi, so povedli že v 9. minuti tekme. Kljub temu, da so bili v podrejenem položaju kar zadeva posest žoge (22-78), so v okvir vrat Barcelone sprožili kar sedemkrat, Katalonci pa so se pred sramoto rešili šele v 94. minuti tekme.

V 72. minuti tekme je izid izenačil Antoine Griezmann, francoski napadalec pa je Barcelono 'rešil' v 94. minuti tekme.

Značke: ibiza, barcelona