Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 14.12.2019 20:55:07

V polfinalu klubskega SP še Monterrey

Na nogometnem klubskem svetovnem prvenstvu v Dohi sta znana oba polfinalna para. V prvem se bosta 17. decembra merila savdski Al-Hilal in brazilski Flamengo, v drugem dan pozneje pa Liverpool in mehiški Monterrey.

Al-Hilal iz Savdske Arabije je v četrtfinalu z 1:0 premagal Esperance de Tunis. Edini zadetek na tekmi je dosegel nekdanji napadalec St. Etienna, Lyona, Swanseaja, Marseilla in Galatasaraya Bafetimbi Gomis v 73. minuti. Al-Hilal je v 86. minuti ostal brez izključenega vezista Mohameda Kanna.

Monterrey pa je v drugem polfinalu premagal domači Al-Sadd s 3:2. Za Mehičane so zadeli Leonel Vangioni v 23., Rogelio Funes v 45. in Rodolfo Pizarro v 77. minuti. Za gostitelje pa sta bila uspešna Baghdad Bounedjah v 66. in Abdelkarim Hassan v 89. minuti.

Značke: nogomet, klub, sp