49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

1 02.09.2019 06:53:54

Od JUNAKA do ... BEDAKA! Gareth Bale je z 2 GOLOMA rešil REAL, toda nato je storil NEUMNOST vseh neumnosti! (video)

Tako kot Barcelona tudi madridski Real minuli konec tedna ni uspel zmagati.

Barcelona in madridski Real imata na začetku nove sezone španskega prvenstva eno skupno točko, in sicer da je njuna forma vse prej kot idealna, temu primerni so tudi rezultati. Barcelona je po porazu in zmagi na tretji tekmi remizirala, Real pa je sicer še neporažen, a ima ob eni zmagi že dva remija.

Sinoči so bili galaktiki na robu prvega poraza v letošnji sezoni, na tekmi z Villarrealom so še v 85. minuti tekme zaostajali z 1:2, nato pa jih je še drugič na tekmi rešil Gareth Bale z izjemnim zadetkom. Torej tisti nogometaš, ki se ga je želel Zinedine Zidane še pred nekaj tedni znebiti, za katerega pri Realu ni bilo več prostora. Zdaj pa je prispeval oba zadetka.

Da bi bilo vse skupaj še bolj bizarno, je bil Bale le nekaj trenutkov kasneje izključen. Najprej je v 92. minuti dobil prvi rumeni karton, nato pa v 94. minuti še drugega zaradi nevarne igre in je bil po veliki neumnosti izključen.