Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 05.08.2019 10:46:11

SLABO ALI DOBRO za Maribor? Poglejte, kaj je naslednji evropski tekmec vijoličastih storil na zadnji tekmi!

Grega Wernig
Darko Milanič v soboto ni mogel računati na nasvete svojega pomočnika Saše Gajserja.

Nekdanji slovenski reprezentant je bil namreč na posebni misiji. Tako kot je to že v navadi, je Gajser odšel v izvidnico, v živo si je ogledal tekmo naslednjega mariborskega evropskega tekmeca.

Rosenborg, ki mu v letošnji sezoni norveškega prvenstva ne kaže najbolje in je po 16. krogih norveškega prvenstva na skromnem šestem mestu, je gostoval pri predzadnjem Sarpsborgu. Čeprav so pri Rosenborgu pričakovali gladko zmago, se je končalo z izidom 1:1. Sarpsborg je povedel že v tretji minuti, ko je zadel Thomassen, za Rosenborg pa je deset minut kasneje izenačil Mike Jensen in postavil končni izid.

Značke: maribor, rosenborg