Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

1 21.07.2019 15:18:39

SPEKTAKULARNO: Soigralec Slovenca v pol ure zabil osupljivih PET ZADETKOV!!!

vszi
Odmeven dosežek v avstrijskem pokalu.

Včeraj sta se v avstrijskem pokalu pomerila kluba Stadl-Paura in Austria Lustenau. Tekmo si je ogledalo vsega 254 gledalcev, toda ti so lahko prišli na svoj račun. Že res, da so gostje visoko slavili s 5:0, kar je bilo razočaranje za marsikoga, ki je pesti držal za domače. Toda hkrati se je zgodilo nekaj, kar ne vidimo velikokrat. Vseh pet zadetkov za goste, za katere je nedolgo tega podpisal slovenski napadalec Patrik Eler (tokrat še ni igral), je zabili isti nogometaš.

Še več, Ronivaldo Bernardo, napadalec iz Brazilije, je za svoj podvig potreboval vsega pol ure! Ali natančneje: 31 minut. Prvi gol je zabil v 36. minuti, drugega pet minut kasneje, oba je dosegel iz enajstih metrov. V drugem polčasu je nato začel zabijati še iz igre: v 57. minuti je povišal na 3:0, v 66. minuti na 4:0 in nato vsega minuto kasneje še na 5:0.

Ronivaldo, nekdanji član dunajske Austrie, je sicer pravi stroj za doseganje zadetkov. V drugi avstrijski ligi jih je na 100 tekmah zabil 60, v pokalu jih je dodal 13 na 11 obračunih. Elerju se torej v konici napada obeta huda konkurenca. Ali pa bosta Slovenec in Brazilec tvorila sanjski dvojec …