Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 11.07.2019 07:37:41

Ni si predstavljal takšnega DEBIJA! Sloviti Lampard je na klopi CHELSEAJA že na prvi tekmi doživel hladen tuš

Frank Lampard svoje prve tekme v vlogi trenerja angleškega velikana Chelsea ni začel z zmago, saj je na prijateljski tekmi v Dublinu remiziral z 1:1 proti Bohemiansu.

Na igrišču v irski prestolnici so bili v zasedbi iz Londona v vsakem polčasu drugi igralci, za angleškega premierligaša pa je zadel belgijski reprezentant Michy Batshuayi. Batshuayi, uspešen je bil v osmi minuti, je zadnjih 18 mesecev igral kot posojen igralec za Borussio Dortmund, Valencio in Crystal Palace. Ob koncu tekme je izenačil Eric Molloy. Slednji je pred tem igral na Novi Zelandiji, v igro pa je vstopil deset minut pred zadetkom, ki je prinesel izenačenje v 89. minuti.

Igralci Chelseaja bodo naslednjo tekmo prav tako igrali v Dublinu, v soboto s Patrickom, sledila bo turneja na Japonskem in dvoboja z moštvoma Kawasaki Frontale in Barcelono.

Značke: nogomet, sta