jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 26.05.2019 07:12:41

Kakšen UDAREC za Lionela Messija in druščino! Želeli so DVOJNO KRONO, dobili pa ... (video)

V finalu španskega kraljevega pokala je z zmago ad Barcelono z 2:1 slavila Valencia.

Čeprav so bili mnogi nogometni navdušenci prepričani, da bo Barcelona vso svojo jezo po izpadu iz lige prvakov usmerila v osvojitev dvojne krone in da se bo znesla nad Valencio, so se zelo zmotili. Katalonci so v finalu španskega kraljevega pokala ostali praznih rok, lovorika gre v roke nogometašev Valencie.

Po štirih zaporednih slavjih v tem tekmovanju je Barcelona ostala brez lovorike in doživela še en hud udarec v zgolj nekaj dneh. V 21. minuti tekme v Sevilli je zadel Kevin Gameiro, le dobrih deset minut kasneje pa je bila Barcelona z golom Rodriga že v velikanskih težavah. Tokrat je ni mogel rešiti niti Lionel Messi, ki je v 72. minuti tekme zgolj ublažil poraz.