Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 17.03.2019 12:05:02

Tega ni pričakoval NIHČE, Guardiola skrušeno priznal: Tako si ne želim zmagovati. Oprostite ...

Dvoboj Manchester Uniteda in Swanseaja je dvignil precej prahu.

Manchester City je še naprej v boju za lovoriko v pokalu FA. V soboto je sicer s precej težavami opravil s Swanseajem, po tekmi pa se je zelo veliko govorilo tudi o sojenju.

Težko se je namreč znebiti občutka, da so varovancem Pepa Guardiole pomagali sodniki. Domači nogometaši so vodili že z 2:0, zvezdniška zasedba iz Manchestra pa je v zadnjih 20 minutah poskrbela za preobrat in uvrstitev v polfinale.

Gostje so na 2:2 izenačili po sumljivo dosojeni enajstmetrovki, končnih 3:2 pa je v 87. minuti postavil Sergio Agüero. Toda zadetek je dosegel iz prepovedanega položaja, s pomočjo kamer bi bilo sodniški ekipi precej lažje. Da je bila uvrstitev Cityja v polfinale zelo sporna, je potrdil tudi sloviti španski strateg.

"Cela Evropa uporablja VAR, tukaj ga pa ne. Ne želim si tako zmagovati. Oprostite," je po tekmi skrušeno priznal trener Cityja.