Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 17.03.2019 09:41:09

Junak PREKMURSKIH src je nazaj! Luka BOBIČANEC s PROJEKTILOM za pravo evforijo na tribuni (video)

Aleš Cipot/Fotolens
Mura je v 23. krogu PLTS prišla do najvišje zmage v sezoni.

Pred tekmo 23. kroga Prve lige Telekom Slovenije so navijači na prekmurski ravnici trepetali. Gostili so namreč Krško, ekipo, ki jih je v letošnji sezoni kar dvakrat premagala. Toda strah je bil na koncu odveč, Mura je prišla do svoje najvišje zmage v sezoni, zmagala je s kar 5:0.

Ne le to, navijače Mure je razveselila tudi vrnitev Luke Bobičanca. Hrvaški nogometaš, ki je bil v minuli sezoni s 15 zadetki med najbolj zaslužnimi za Murino vrnitev v 1. SNL, se je namreč že v jesenskem delu sezone poškodoval. Ljubljencu navijačev je na treningu počila stopalnica, zaradi česar je moral na operacijo. V spomladanskem delu sezone se je začel vračati, dobil je svoje prve minute, v soboto pa se je prvič po poškodbi znašel v prvi enajsterici.

Da je lačen zadetkov, je dokazal v 40. minuti pri vodstvu Mure z 1:0, saj je z izjemnim strelom z roba kazenskega prostora premagal gostujočega vratarja Marka Zalokarja.

Zadetek Luke Bobičanca si lahko ogledate od 1:40 naprej.