Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 17.02.2019 20:08:56

KAOS V ITALIJANSKEM NOGOMETU! Rezultat je bil 20:0, zdaj se cel svet čudi (VIDEO)

Kdor redno spremlja rezultate v evropskih ligah, je danes gotovo privzdignil obrv, ko je videl rezultat 20:0.

Tretjeligaški obračun Cunea in Pro Piacenze se je končal z izjemno visoko zmago domačega moštva. Razlog? Gostje so dobesedno na apartih, saj zaradi hudih finančnih težav niso odigrali tekme v zadnjih štirih krogih (za zeleno mizo so vsakič izgubili s 3:0), pravila pa pravijo, da bodo izločeni iz tekmovanja, če to storijo še petič. In to je bil glavni razlog, da so na vsak način želeli odigrati današnjo tekmo.

Čeprav je ekipa v kaosu, ki vlada v tem klubu, ne le prepolovljena, ampak komaj še obstaja, se jih je s pomočjo mladih igralcev vendarle zbralo dovolj, da so lahko začeli današnjo tekmo. Vsaj sedem igralcev mora biti na zelenici, da lahko ekipa začne tekmo in ta pogoj je bil izpolnjen. Ko se je eden od igralcev poškodoval, je za nekaj minut v igro vstopil celo fizioterapevt. Kapetan in obenem trener, saj na tekmi ni bilo članov strokovnega vodstva, je bil 19-letni nogometaš.

cuneo piacenza

Domačini kljub vsem tegobam gostov niso popuščali in so neusmiljeno polnili njihovo mrežo, na koncu se je izid zaustavil pri 20:0. Po prvem polčasu je bilo 16:0, v drugem se je vendarle vse skupaj nekoliko umirilo.

Minute zadetkov: 3., 4., 8., 10., 15., 16., 17., 20., 22., 24., 30., 31., 32., 36., 38., 44., 58., 78., 84. in 89.

Najbrž ni potrebno posebej poudarjati, da je Pro Piecenza prikovana na dno lestvice.