30.11.2018 12:57:33

Nad Lorisom Kariusom se ZGRAŽA VSA EVROPA: Navijači ne vedo, ali naj se SMEJEJO ali JOČEJO (video)

Loris Karius je znova "blestel"!

Nemški vratar Loris Karius je znova predmet posmeha. Kako tudi ne bi bil, ko pa je v četrtek na tekmi med njegovim Bešiktašem in Sarpsborgom v gosteh, "blestel" s posredovanji.

Največji tragik iz finala lige prvakom med Liverpoolom in Realom je tokrat prejel dva zadetka.

Na Norveškem je tekmo začel grozljivo, že pred koncem prve minute je namreč prejel prvi gol, ko je mogoče celo po nepotrebnem stekel iz gola, a na kakšnih 25 metrih ni uspel zaustaviti napadalca Norvežanov.

Ni minilo pet minut, pa je Karius prejel še drugega in tega iz razdalje približno 35 metrov. Takrat se je znova preveč oddaljil od golove črte, kar so domači opazili in ga premagali z lobom.

A to še ni bilo vse, še v eni akciji se je "izkazal", še posebej zaradi te pa se mu danes mnogi smejijo. Takrat vsaj ni prejel zadetka, toda njegova obramba oziroma prijem žoge je bil tako štorast, da mu je ta ušla.

A Nemec je imel, kljub svoji neprepričljivi predstavi, VELIKO SREČO, Bešiktaš je namreč uspel povsem spreobrniti potek tekme in je na Norveškem zmagal s 3:2.