Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Alya: 'Vsi pravijo Alya kdaj bo otroček'

2 07.11.2018 08:55:02

To zmorejo samo navijači CRVENE ZVEZDE! Nora koreografija, o kateri danes govori ves svet! (video)

facebook
Kapo dol!

Crvena zvezda je včeraj v 4. krogu skupinskega dela lige prvakov pripravila prvovrstno presenečenje in na kolena spravila velikanskega favorita in eno najboljših ekip v Evropi Liverpool. V kotlu svoje Marakane - uradno se stadion zdaj imenuje Rajko Mitić - so rdeče-beli s fenomenalno igro in predvsem fanatično borbenostjo uspeli premagati favorizirane Angleže. Predvsem v prvem polčasu je srbski prvak igral odlično, bil precej boljši tekmec in po dveh lepih zadetkih Milana Pavkova zasluženo vodil z 2:0. V drugem polčasu se je četa Vladana Milojevića odločila za branjenje rezultata. Uspešno branjenje, kajti končalo se je z zmago Crvene zvezde 2:0.

In čeprav so rdeče-beli pripravili prvovrstno senzacijo, o kateri se danes pogovarja nogometni svet, so vsaj toliko slave kot igralci poželi tudi Zvezdini navijači. Ti so pred začetkom tekme pripravili dih jemajočo koreografijo, ki je zagotovo dala srbskim nogometašem dodaten veter v hrbet, Angležem pa malce spodrezala krila. Na koreografiji, ki se je razprostirala čez celoten stadion, je bilo v cirilici zapisano "Neka bude borba neprestana." Verz iz Gorskog vijenca Petra Petrovića Njegoša. Prevod, verjamemo, ni potreben.