Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

ue
1 06.11.2018 08:11:58

KAJ PA TO, MBAPPE? V Paragvaju mrežo na derbiju trese 14-letnik! (video)

Konec tedna je bil odigran veliki derbi v paragvajski ligi.

Pomerila sta se Olimpia Asuncion in Cerro Porteno, vodilmna kluba na lestvici. Tribune so bile nabito polne, ogromno je bilo tudi gostujočih navijačev.

In ti so se prvi veselili, ko je Cerro Porteno v 16. minuti prišel v vodstvo. Strelec zadetka za gostujoče moštvo pa je bil, verjeli ali ne, fantič, ki šteje komaj 14 let.

Dobro, plus skoraj deset mesecev, saj bo Fernando Ovelar 15. rojstni dan dopolnil 6. januarja naslednje leto. Ampak, vseeno! Mladenič ne sme kupovati alkoholnih pijač, ne sme voziti, ne sme voliti, lahko pa zabija gole! In ga je!

Uspelo mu je v slogu največjih mojstrov, ko je samo spodkopal žogo in jo poslal čez domačega vratarja. Veseliti pa se tudi že zna v slogu največjih mojstrov ... Mimogrede, derbi se je končal brez zmagovalca, z izidom 2:2 in napetim zaključkom, saj so gostje povedli v 95. minuti, domačini pa izenačili v 102. In, ne, ni šlo za tekmo s podaljškoma.