Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 15.09.2018 17:44:04

NESREČNA ali NAMERNA poškodba Firmina?

tw
Liverpool je na današnji matineji premier lige gostoval na Wembleyju, kjer se je pomeril s Tottenhamom.

In varovanci trenerja Jurgena Kloppa so zmagali še petič v petih krogih premier lige in ostajajo na vrhu prvenstvene lestvice. Liverpool je na gostovanju pri moštvu Harryja Kanea zmagal z goloma Georginia Winjnalduma in Firmina, častni gol za domače pa je v izdihljajih srečanja dosegel Lamela.

Zmago Redsov pa je zasenčila poškodba Brazilca Firmina. Potem, ko je v 54. minuti povedel goste v vodstvo z 2:0, ga je manj kot dvajset minut kasneje belgijski branilec v vrstah Spursov Jan Vertonghen s prstom v oko in Firmino je moral zapustiti igrišče. Klopp je po tekmi povedal, da trenutno zdravstveno stanje Brazilca ni dobro, kar je seveda slaba napoved za tekmo lige prvakov, ko se bo naslednji teden Liverpool pomeril s PSG-jem.

Značke: firmino, liverpool