5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Sta Olga in Bogdan res še vedno par?

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 03.09.2018 17:17:11

UGRIZNIL ga je v GLAVO! Kapetan Atletica se je spravil nad napadalca Reala (video)

Luis Suarez, napadalec Barcelone in Urugvaja, je imel težave z grizenjem nasprotnikov. No, tokrat so šli še malce dlje.

Brazilski čudežni deček Vinicius je letos, ko je dopolnil 18 let, iz Flamenga prišel v Real za 45 milijonov evrov. Julen Lopetegui je najstnika preskusil na pripravljalnih tekmah, potem pa ni prišel v prvo ekipo galaktikov. Zdaj igra za ekipo Real Madrid Castilla, ki igra v tretji španski ligi. Včeraj so se na mestnem derbiju pomerili z Atleticom B in Vinicius se je izkazal z dvema zadetkoma (na koncu je bil rezultat 2:2). Toda vse skupaj je zasenčil dogodek iz 36. minute drugega polčasa, ko je kapetan Atletica B Alberto Rodriguez v žaru boja, ko sta se z Viniciusom ruvala po tleh, Brazilca kar ugriznil v glavo. Oba sta dobila rumeni karton, ali bodo sprožili kakšne dodatne disciplinske ukrepe proti Rodriguezu pa še ni znano.

Poglejte kakšna dva gola je zabil Vinicius, incident pa si lahko ogledate v 9. minuti posnetka tekme.

Značke: vinicius, real, atletico