3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

3 02.05.2018 09:22:34

Napaka, o kateri GOVORI VES SVET: V polfinalu LP proti REALU tega ne moreš niti NE SMEŠ narediti! (video)

Sinočnji obračun Reala in Bayerna še vedno buri duhove.

Madridčani in vsi, ki stiskajo pesti za njih, so navdušeni nad tretjo zaporedno uvrstitvijo v finale najmočnejšega klubskega tekmovanja. Tisti na drugi strani pa premlevajo dogodk, ki so zaznamovali poflinalni dvoboj.

In eden tistih, morda celo odločilnih, ki prvi pridejo na misel, se je zgodil sinoči v Madridu. Bayern je srečanje odlično začel in že po dobrih dveh minutah igre povedel prek Kimmicha. Prvi polčas se je sicer končal z rezultatom 1:1, kar pa je Bavarcem omogočalo, da še vedno sami krojijo svojo usodo.

Toda začetek drugega polčasa je prinesel hud udarec, po katerem se je bilo težko pobrati. Minilo je samo dobrih 15 sekund, ko je Tolisso žogo podal nazaj svojemu vratarju Ulreichu. Slednji pa je takrat povsem odpovedal.

Naredil je pravo zmešnjavo, saj je najprej želel žogo celo prijeti, kar ni dovoljeno. Potem si je 29-letnik premislil, šel proti njej z nogo, a jo povsem zgrešil, nepričakovano darilo pa je v vodstvo z 2:1 spremenil Benzema in postal eden izmed glavnih junakov Realove zmage in napredovanja v finale.

Nemški vratar se je seveda znašel na udaru kritik, saj si je privoščil gromozansko napako, ki je nedopustna že na precej nižji ravni od polfinala lige prvakov.