02.04.2018 08:41:30

REKORD! REKORD! REKORD! Najbolj nora tekma vseh norih tekem se je pred dnevi zgodila na Poljskem (FOTO)

To je bila predvelikonočna tekma v 4. poljski ligi. Maloštevilni gledalci v kraju Kutno na obronkih Lodza se niso nadejali, da bodo priče nori tekmi.

Do pete minute sta mreži domačega Kutna in gostujočega Belchatowa mirovali, potem pa se je začelo. Trije zadetki v treh minutah, v prvem polčasu skupaj 16, še 14 pa še v drugem. Skupaj je bilo neverjetnih in bizarnih 30:0 za gostitelje.

Poljski mediji so objavili zanimiv in izjemno dolg seznam strelcev ter poudarili, da je bil najboljši posameznik Michal Michalek, ki je dosegel osem zadetkov. Najslabši igralec tekme? Skoraj gotovo nekdo iz gostujoče zasedbe. Bržčas vratar.

Belchatow je sicer v velikih finančnih težavah. Potem ko so igralci mnoižično zapuščali potapljajočo ladjo, jih je na krovu ostalo le enajst. Ravno prav, da lahko odigrajo tekmo. Nogometaši Kutna pa niso imeli milosti.

KS Sand Bus Kutno - Zjednoczeni Gmina Belchatow 30:0 (16:0)
1:0 5' Zagajewski
2:0 6' Michalek
3:0 7' Zagajewski
4:0 10' Wielgus
5:0 16' Zagajewski
6:0 18' Wielgus
7:0 21' Michalek