250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

skrito-v-raju Njena.si

Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

0 13.02.2018 22:37:02

Velika VRNITEV TOTTENHAMA: Londončani v Torinu nadoknadili zaostanek dveh zadetkov! (video)

Ko je Juventus v deveti minuti prve tekme osmine finala lige prvakov proti Tottenhamu povedel z 2:0, je marsikdo že pokopal Londončane.

Toda ti se niso zmedli. Dobrih dvajset minut po dveh hitrih zadetkih Gonzala Higuaina so po odlični akciji Deleja Allija in Harryja Kana, ki je na izjemen način preigral Gianluigija Buffona, uspeli zaostanek prepolovili.

Še enkrat so hodili po robu tik pred odhodom na glavni odmor, ko je imel Gonzalo Higuain priložnost, da iz enajstmetrovke zabije hat-trick in svoji ekipi spet zagotovi prednost dveh zadetkov. Ampak Argentinec je bil nenatančen, zadel je prečko in ostalo je pri vodstvu stare dame z 2:1.

V drugem polčasu so se Angleži pogumno postavili, še naprej imeli žogo več v svojih nogah in potrpežljivo pletli mrežo okoli Buffonovih vrat. V 72. minuti pa so prek Christiana Eriksena izničili prednost domače zasedbe. Danec je pretkano izvajal prosti strel s približno 21 metrov, Buffon je mislil, da bo žogo poslal prek živega zidu, toda to se ni zgodilo. Eriksen je videl, da je izkušeni vratar pustil preveč praznega prostora na tisti strani gola, ki ga je pokrival, streljal v njegovo smer in ga na presenečenje vseh tudi premagal. S tem pa je svojemu moštvu zagotovil minimalno prednost (pravilo zadetkov v gosteh) in odlično izhodišče pred povratnim srečanjem.

Vse zadetke si lahko ogledate na TEJ POVEZAVI.

JUVENTUS - TOTTENHAM 2:2 (2:1)
Strelci: 1:0 Higuain (2), 2:0 Higuain (9, enajstmetrovka), 2:1 Kane (35), 2:2 Eriksen (72).

Na drugi tekmi se je Manchester City na gostovanju pri Baslu veselil zmage s 4:0. Zadetke si lahko ogledate TUKAJ.

BASEL - MANCHESTER CITY 0:4 (0:3)
Strelci: 0:1 Gündogan (14), 0:2 Bernardo Silva (18), 0:3 Agüero (23), 0:4 Gündogan (53).