Sanacija poplav je zlata jama za izbrance: dobili ...

Takšnega kaosa, kot je danes na RTV Slovenija, ni...

Jezni slovenski navijač se je po prejetem zadetku...

Marylin ni mogla brez čudežnih injekcij, ki so delovale tudi na njeno psiho Odkrito.si

sesko Ekipa24.si

Benjaminu Šešku smo pokazali posnetek njegove ...

8 29.01.2018 15:15:12

OKRADENI Alaves se NE MORE pomiriti! OPOZARJA, kdaj so proti Barci nazadnje piskali 11-m. ŠOKIRANI BOSTE!

Poročali smo že, da je Barcelona v nedeljo precej srečno z 2:1 premagala Alaves.

Alaves je poln srda zapustil Camp Nou, kot še ena ekipa, proti kateri na tekmi proti Barceloni niso dosodili 11-m, čeprav bi jim ga morali. Do sporne situacije je prišlo do 89. minute, ko je žoga v roko zadela Samuela Umtitija, a sodnik ni pokazal na belo piko. Da je vse še bolj bolelo, pa je bilo priznanje Umtitija, ki je priznal, da ga je žoga zadela v roko.

Seveda so poznavalci španskega nogometa znova pljunili v roke in ugotovili izredno zanimivo statistiko.

Barcelona namreč že 74 zaporednih tekem v laligi ni bila kaznovana z 11-m! Niti ENO! Sami pa so si jih 'priborili' 32. V tem času je bilo sicer v španskem prvenstvu dosojenih 219 najstrožjih kazni, a niti eden v korist tekmecev Barcelone.

Zadnja 11-m, ki so jo prisodili nasprotniku Barce, datira v leto 2016, 14. februarja je v 39. minuti tako priložnost proti katalonskem klubu dobilo moštvo Celte Viga.