Igralec Sergej Trifunović ponovno v primežu ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 12.01.2018 15:35:59

Tudi to je možno: Messiju se je to zgodilo prvič po 302 tekmah oziroma prvič po letu 2007

Lionel Messi
Lionel Messi je bil brez dvoma prvo ime povratnega pokalnega dvoboja med Barcelono in Celto.

Trener Barcelone Ernesto Valverde ni ničesar želel prepustiti naključju. Na povratno tekmo osmine finala španskega pokala je v boj poslal najmočnejšo zasedbo, kar se mu je tudi obrestovalo. Lionel Messi je v prvih 30 minutah dosegel dva zadetka in prispeval eno podajo, Celta, ki je pred dnevi v španski ligi pred domačimi gledalci remizirala z Realom (2:2), pa je na koncu klonila s 5:0. Skupni izid je bil sicer 6:1.

Ker je bilo v drugem polčasu praktično že vse odločeno, je trener Valverde Messija poklical na klop. To se je zgodilo v 59. minuti, namesto Argentinca pa je v igro poslal Ousmaneja Dembeleja. Zanimiv pa je predvsem podatek, da je moral Messi po manj kot eni uri igre zelenico zaradi taktične odločitve zapustiti prvič po 302 tekmah oziroma prvič po 29. septembru 2007. Takrat se je to zgodilo na tekmi proti Levanteju, Frank Rijkaard pa je v igro poslal Gia dos Santosa.

Argentinec je po tistem zelenico nekajkrat že zapustil prej kot po 60 minutah igre, a vsakokrat zaradi poškodbe oziroma bolezni ...

Značke: messi, barcelona