25.11.2017 18:31:19

Real se je (spet) MUČIL, RONALDO ni zadel z bele točke, a potem kraljevi klub vendarle ODREŠIL MUK (video)

Kraljevi klub je z veliko težavami prišel do osme zmage.

Nogometaš Reala so v 13. krogu španskega prvenstva po pričakovanjih osvojili ves izkupiček, a so do osme zmage prišli veliko težje, kot je marsikdo pričakoval. Na svojem stadionu so s 3:2 ugnali Malago, a je bilo znova nemogoče spregledati, da so daleč od želene forme. Spet se bo veliko govorilo tudi o sodnikih. V izdihljajih prvega polčasa so v čudnih okoliščinah razveljavili gol gostom in potem v nadaljevanju tudi Ronaldu.

Madridčani so povedli že v deveto minuti, ko je Ronaldo po strelu z glavo zadel okvir vrat, odbitek je v mrežo pospremil Benzema. Gostje so se vrnili v igro z golom Rolana, tri minute zatem je Casemiro poskrbel za vnovično vodstvo Reala. Po slabi uri igre je Castro zadel za 2:2, po drugem izenačenju se je kakopak začel lov belega baleta na zmago. Domačini so namen dosegli v 76. minuti, po prekršku nad Modrićem v kazenskem prostoru je z bele točke sprožil Ronaldo. Vratar Jimenez je njegov strel obranil, a je bil portugalski zvezdnik uspešen iz drugega poskusa za končnih 3:2. V končnici dvoboja je mrežo zatresel še enkrat, je bil bil gol razveljavljen zaradi domnevnega nedovoljenega položaja, stranski sodnik je prehitro dvignil zastavico.