Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

14 28.10.2017 21:36:54

HUH, EPSKI kiks MESSIJA: Argentinec se je močno osmešil v Bilbau (video)

Da, zgodi se tudi najboljšim, težko je drugače razložiti priložnost, ki jo je v nocojšnjem dvoboju z Athleticom zapravil Leo Messi.

Nogometaši Barcelone so v prvem polčasu odigrali izjemno akcijo, po kateri se je argentinski nogometni virtuoz sam znašel pred vratarjem.

Slednjega je tudi z lahkoto položil na tla, nato pa, ko so vsi žogo že videli v mreži, zgrešil prazen gol. Če smo bolj natančni, je zadel vratnico, od katere se je žoga odbila izven igrišča. Priložnost si lahko ogledate na TEJ POVEZAVI.

Igralci in navijači Barcelone so se prijeli za glavo, vsi ostali pa so se privoščljivo smejali. Toda le nekaj minut pozneje se je smejal Messi, ki je zadel za vodstvo Barce z 1:0, kar je tudi rezultat prvega polčasa. Zadetek si lahko ogledate na TEJ POVEZAVI.