Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Skromna, a čista hiška doživlja pravljično ...

0 28.10.2017 21:04:42

BRUTALNO in NEUSMILJENO: Izjemni Higuain razbil sanje Milana (video)

vszi
Nocoj je bil odigran veliki derbi 11. kroga serie A, v katerem je Juventus na San Siru premagal Milan.

Še enkrat več se je izkazalo, da so Milanezi poleti zapravljali povsem brezglavo, brez kakršnegakoli sistema oziroma načrta, zato njihov velik zaostanek za vodinimi sploh ne preseneča.

Dober dokaz za to je tudi današnji dvoboj z Juventusom, ki so ga izkušeni gostje suvereno odločili v svoj prid. Milan je imel žogo sicer več v svoji posesti, zadetkov pa so se veslili črno-beli.

Že v 23. minuti je domačo mrežo načel Gonzalo Higuain, ki se očitno vrača v strelsko formo. Tudi v drugem polčasu so imeli več od igre domačini, a so bili gostje nevarnejši in predvsem veliko konkretnejši. Sredi drugega dela je spet 'pičil' Gonzalo Higuain, ki je z drugim golom svoj strelski izkupiček v tej sezoni dvignil na šest.

Moštvi sta si do konca srečanja sicer priigrali še nekaj priložnosti, toda ostalo je pri 0:2.